Grooming Cream, 100 ml

Hydratační krém na vlasy
Výrobce
Vitality´sVitality´s
2/31.09027
Řada
skladem
Hydratuje vlasy a dodává jim optimální tvar a lesk. Působí jako ochrana před ztrátou hydratace a disponuje cennými antioxidačními vlastnostmi. Dodává kontrolu neposlušným vlnám a kudrnám, je ideální pro tvorbu rafinovaných účesů. S lesklým efektem. Obsahuje zelený čaj, který působí jako silný antiox ... Číst dál
309 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 8 z 8
  • Popis

Vlastnosti

pro vlnité a kudrnaté, pro muže
střední fixace, pro definici, pro kontrolu, pro lesk a oživení barvy, pro muže

Hydratuje vlasy a dodává jim optimální tvar a lesk. Působí jako ochrana před ztrátou hydratace a disponuje cennými antioxidačními vlastnostmi. Dodává kontrolu neposlušným vlnám a kudrnám, je ideální pro tvorbu rafinovaných účesů. S lesklým efektem. Obsahuje zelený čaj, který působí jako silný antioxidant a je cenný i pro své ochranné a hydratační účinky.

For Man
Exkluzivní péče pro muže
Péče pro muže zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro vlasy, tělo a vousy. Všechny produkty jsou bez parabenů, čímž dochází k eliminaci vzniku podráždění. Vůně evokuje oblast Středomoří a země Orientu. Ve složení nalezneme účinné látky jako např. taurin, který navrací vlasům sílu a vitalitu, kyselinu salicylovou, allantoin, olej ze sladkých mandlí, z meruňkových jader, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažek z kokosového oleje, zklidňující panthenol a kapsikum s antibakteriálními účinky.

Revolution Hair
X

Right Click

No right click