Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
14019 Reinforcing Tonic

Reinforcing Tonic, 100 ml

Posilující tonikum na vlasy
Výrobce
Vitality'sVitality's
2/31.14019
Řada
skladem
Stimuluje růst vlasů a dodává novou vitalitu a sílu vlasové pokožce. Složení je stejně jako u šamponu obohaceno o taurin a navíc obsahuje kyselinu salicylovou, kapsikum a allantoin. Tonikum je tak skutečně jedinečným posilujícím ošetřením.For Man Exkluzivní péče pro muže Pé...Číst dál
439 Kč

Související produkty

Výsledky 1 - 4 z 4

Celý popis

Stimuluje růst vlasů a dodává novou vitalitu a sílu vlasové pokožce. Složení je stejně jako u šamponu obohaceno o taurin a navíc obsahuje kyselinu salicylovou, kapsikum a allantoin. Tonikum je tak skutečně jedinečným posilujícím ošetřením.

For Man
Exkluzivní péče pro muže
Péče pro muže zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro vlasy, tělo a vousy. Všechny produkty jsou bez parabenů, čímž dochází k eliminaci vzniku podráždění. Vůně evokuje oblast Středomoří a země Orientu. Ve složení nalezneme účinné látky jako např. taurin, který navrací vlasům sílu a vitalitu, kyselinu salicylovou, allantoin, olej ze sladkých mandlí, z meruňkových jader, aloe vera, bisabolol, mentol, výtažek z kokosového oleje, zklidňující panthenol a kapsikum s antibakteriálními účinky.

X

Right Click

No right click