Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3803-03_161210

Glacier Mousse Mousse, 30 g

Maska s kyselinou hyaluronovou
Výrobce
être belleêtre belle
8/3803-0000
Řada
skladem
Balení vystačí na 20 ošetření.Hlavní složky masáže jemné jako pírko jsou vakuove zmražené a vysušené hnedé řasy Hroznovice a Durvillaea, kyselina hyaluronová a Rakytník rešetlákový, které se smíchají a vytvoří průhledný gel před každou aplikací masáže dom...Číst dál
969 Kč

Celý popis

Balení vystačí na 20 ošetření.

Hlavní složky masáže jemné jako pírko jsou vakuove zmražené a vysušené hnedé řasy Hroznovice a Durvillaea, kyselina hyaluronová a Rakytník rešetlákový, které se smíchají a vytvoří průhledný gel před každou aplikací masáže doma nebo na salonu. Tento produkt je možné použít jako hydratacní masku nebo gel bez obsahu oleje. Speciální výrobní postup zarucuje, že u tohoto produktu není nutné použít konzervačních látek.

POUŽITÍ: Nalijte 25-30 ml vody do misky a opatrně na povrch nasypte Glacier Mousse (3 čajové lžičky = 1,5 g). Nechte pudr usadit na dně misky a po několika vteřinách promíchejte štětcem. Homogenní gel aplikujte pomocí štětce na obličej, krk a dekolt. Pokračujte bioenergetickou masáží. Zbylé množství gelu aplikujte jako masku. Po 15 minutách odstraňte vlhkým vatovým tamponem a naneste vhodný krém.

Tip: Maska a masážní přípravek v jednom.

Aktivní látky:
• kyselina hyaluronová
• vakuově zmražené a vysušené řasy z rodu Sargassum (hroznovice) a Durvillaea
• rakytník řešetlákový

Účinky:
• hydratuje
• poskytuje pleti pocit svěžesti
• vypíná pleť a zpevňuje kontury obličeje

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click