Do poštovného zdarma Vám chybí 1 200 Kč
3804 _Quicklift Roll-On Eye Serum

Quicklift Roll-On Eye Serum, 6,5 ml

Oční sérum Roll-On
Výrobce
être belleêtre belle
8/3804-0000
Řada
skladem
Oční sérum Roll-On obsahuje kyselinu hyaluronovou, látky Quicklift a Eyeseryl. Moderní peptid Eyeseryl se cíleně zaměřuje na snížení otoků slzných váčků a na zesvětlení tmavých kruhů pod očima. Díky nanášení na způsob masáže se speciálním roll-on aplikátorem dochází...Číst dál
945 Kč

Celý popis

Oční sérum Roll-On obsahuje kyselinu hyaluronovou, látky Quicklift a Eyeseryl. Moderní peptid Eyeseryl se cíleně zaměřuje na snížení otoků slzných váčků a na zesvětlení tmavých kruhů pod očima. Díky nanášení na způsob masáže se speciálním roll-on aplikátorem dochází k mnohonásobnému zvýšení účinnosti tohoto chladivého a vyhlazujícího očního séra. Ideální pro osvěžení unavených očních partií - lze použít také vícekrát denně.

POUŽITÍ: ráno a večer aktivujte požadované množství produktu dávkovacím tlačítkem. Kuličkovým aplikátorem přetřete dvakrát až třikrát oblast od vnějších k vnitřním koutkům oka. Nakonec produkt jemně vklepejte do pokožky.

Tip: použijte Roll-On oční sérum pro osvěžení očních partií také na cestách. Jednoduché a účinné použití!

Hyaluronic3 pro pleť s nedostatkem hydratace
Kyselina hyaluronová disponuje schopností vázat ve velkém množství vodu. Ta je důležitou součástí pokožky pro vyvážený obsah hydratace, pro pevnost a elasticitu. Díky multiaktivnímu komplexu kyseliny hyaluronové, který je v řadě hyaluronic3 obsažen, dochází k reaktivaci zásobáren vlhkosti v pleti a k jejich vyplnění. Díky tomuto inteligentnímu víceúrovňovému systému je pleť přirozeně vyplněna zevnitř. Peptidy, které dodávají pleti strukturu, podporují tento intenzivně hydratační a jemně modelační pěstící účinek.

Zvýšená hydratace pleti již po dvou hodinách až o 79 %

X

Right Click

No right click